← ÖNCEKİ BÖLÜM                                                                           SONRAKİ BÖLÜM →

Kadınların korkulu rüyası meme kanserini A’dan Z’ye bu bölümde ele alıyoruz. Mamografi ile meme kanseri teşhis ve tedavisi hakkında merak ettiğiniz ne varsa Hayatın Ritmi’nde…

Meme kanseri tedavisi görenler pandemi sürecinde riskli grupta yer alıyor mu? Pandemi döneminde meme kanseri tedavisinin nasıl olduğunu Genel Cerrahi ve Meme Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Vahit Özmen anlatıyor. 

Meme kanserinden korunmak için kendimizi nasıl muayene etmeliyiz? Meme kanseri kitleleri ağrı yapar mı? Meme kanserindeki risk faktörlerini Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Özcan Gökçe anlatıyor. 

Mamografi yaptırmak kanser riskini arttırır mı? Acıtan bir yöntem mi? Mamografi hakkında merak edilen tüm soruları Radyoloji Uzmanı Dr. Filiz Çelebi cevaplıyor.

Meme kanserinden korunmak için ne yemeliyiz, nelerden uzak durmalıyız? Tedavi sırasında nasıl besleneceğimizin ipuçlarını Uzman Diyetisyen Dilşat Baş anlatıyor.

Meme kanseri hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlası ‘Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi’nde…

Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi” programının tüm bölümleri ve diğer içerikleri için youtube sayfamızı da takip edebilirsiniz.