Hayatın Ritmi 64. Bölüm – Ramazanda Beslenme

Ramazanda hem oruç tutup hem de yediklerimize dikkat etmek biraz zor olabiliyor. Peki Ramazanda nasıl beslenmeliyiz? Ramazanda özellikle yenilmesi gereken yemekler, alınması gereken besinler neler?

TRT1 Hayatın Ritmi 64. Bölümünde Beslenme danışmanı Gönül ATEŞSAÇAN, Ramazanda, iftarda ve sahurda yapılabilecek kolay çay tarifleri veriyor. Program konukları Şevki DİLMAÇ, stüdyoda farklı ekmekler yaparken, Şef Ömür AKKOR, Anadolu lezzetlerini harmanlayıp Ramazanda az malzemeyle neler yapılabileceğini Doç. Dr. Halit YEREBAKAN la Hayatın Ritmi programında anlatıyor.

Seyirci mi olmak istiyorsunuz?

Hafta içi her gün 11:45’te Doç. Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi programı, TRT1 ekranlarında. Programımızda, A dan Z ye sağlık ve sağlıklı yaşama dair her şey bu programda konuşuluyor. Alanında uzman doktorlarla daha bilinçli ve daha sağlıklı olmanın tüm tüyoları ekranlara geliyor. Ekrandan izlemekle yetinmeyip, stüdyomuzda seyirci olarak izlemek için web sitemizde bulabileceğiniz Hayatın Ritmi Programı Seyirci Formu’nu doldurabilirsiniz.

Forma ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Hayatın ritmi youtube sayfasına buradan erişebilirsiniz.