Sosyal Medya

Dr Halit Yerebakan YouTube Kanalı

Bir Açık Kalp Ameliyatı

Halit Yerebakan

Yayınlanma:

,

Açık Kalp Ameliyatı

Bu videomda açık kalp kroner baypas ameliyat özeti var. Kanalıma abone olmayı unutmayın lütfen…

Kalp hastalıkları ile ilgili yazılarımın bulunduğu arşive buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum Yaz

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dr Halit Yerebakan YouTube Kanalı

Yeşil Çayın Etkisi

Halit Yerebakan

Yayınlanma:

,

Yeşil çayın etkisi

Yeşil çayın antioksidan etkisi

Çayın faydalarından sürekli anlatıyorum.Siyah, beyaz ya da yeşil çay… Aslında hepsinin yaprakları aynıdır. Toplanan yapraklar, oksidasyon sürecinden önce fermante edilir. Oksidasyon süresi, çay tiplerini ayırmada en önemli unsurdur. Bu sefer yeşil çay kullanarak bir görsel etkisi sizlere sunduk. Yeşil çayın faydalarını araştıran bilim adamları; bağışıklık sistemini kuvvetlendirdiğini, farklı birçok tip kanseri önlemede önemli rol oynadığını ve kolesterolü düşürdüğünü tespit etmişler. Bu deneyşmizde ise iyotun boyadığı nişastalı suyun renk açılmasını vücudumuzda oksitlenme olarak bildiğimiz hücresel hasarı önleme etkisini göstermeye çalıştık. Yeşil çayın etkisi hakkında yaptığımız bu deneyi videomuzda izleyebilirsiniz.

Çayın faydalarını öğrenmek için lütfen web sitemdeki makalemi okuyun, bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Güncellenen içeriği ile sürekli yenilenen YouTube kanalımı takipte kalmak için abone olmayı unutmayın lütfen.

Devamını Oku...

Dr Halit Yerebakan YouTube Kanalı

Doğal Ağrı Kesici Solüsyon

Halit Yerebakan

Yayınlanma:

,

Doğal ağrı kesici

Doğal Ağrı Kesici Solüsyon

Ağrı kesicilerin amacı vücudun herhangi bir kısmındaki, özellikle başın yanı sıra kaslardaki ve eklemlerdeki ağrıları hafifletmek veya yok etmektir. Eczanelerden satın alabileceğiniz farklı türlerde ağrı kesiciler mevcuttur, ancak doğal ağrı kesiciler kullanmanızı bir doktor olarak öneriyorum. Öncelikle benim kullanmayı en çok sevdiğim nane yağını tercih edebilirsiniz. Nane yağı ile başınızın ağrıyan bölgesine masaj yapmanızı tavsiye ederim. Ayrıca mentol taşları ve kafur taşları ile de masaj sıkça yaptığım bir doğal ağrı kesici uygulamam. Baş ağrısını azaltmak için günlük su tüketiminize dikkat edin. Zencefil, avokado veya balıktan alabileceğiniz omega 3 gibi sağlıklı yağlar baş ağrılarınızı azaltacaktır. Diğer önerilerim videomda saklı.

Videomu izledikten sonra YouTube kanalıma abone olmayı unutmayın lütfen. Konuyla ilgili bir diğer videomu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Devamını Oku...

Dr Halit Yerebakan YouTube Kanalı

Kas Ağrıları için Doğal Kürler

Halit Yerebakan

Yayınlanma:

,

Kas ağrıları için doğal kürler

Kas Ağrıları için Doğal Kürler

Kronik kas ve eklem ağrısı olarak kendini gösteren fibromiyalji, hayatı çekilmez bir hale sokabiliyor. Ağrılarınızın şiddetlenmemesi için beslenmenize dikkat etmeniz gerekiyor. Bu videomuzda kas ağrıları için doğal kürler hazırlıyoruz.

Fibromiyalji, kronik kas ve eklem ağrısı ve yorgunlukla kendini gösteren bir hastalıktır. Fibromiyalji hastalığı, bilimadamları tarafından ilk olarak 1800’lü yılların ortalarında tanımlanmıştır. Fiziksel muayene esnasında vücudun belli bölgelerinde ağrı ve hassasiyet dışında bulgular elde edilememesi, hastalığın tanımlanmasında tartışmalara sebep olsa da fibromiyalji hastalığı, tıp literatürüne bu yıllarda girmiştir.

Videomuzu izledikten sonra YouTube kanalıma abone olmayı unutmayın lütfen. Ayrıca fibromiyalji ağrılarını anlattığımız yazımız için buraya, fibromiyalji ağrıları için hazırlamış olduğumuz eski bir tarifimiz olan fibromiyalji çayı tarifimizi ise buraya tıklayabilirsiniz.

Devamını Oku...

Öne Çıkanlar

www.dryerebakan.com Sadece bilgilendirme ve sağlık bilgilerinin eğlenceli olarak aktarılmasını amaçlamaktadır, teşhis veya tedavi için bir alternatifi değildir. Doktorunuz yerine geçmeyi yada Doktorunuzun size uyguladığı tedavi yerine geçmeyi hedeflememektedir. Web sitesi içeriğinden dolaşan tüm kullanıcılar, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Kurallarını otomatik olarak kabul etmiş sayılır.

İletişim: info@dryerebakan.com

Copyright © 2017 DrYerebakan.com.