Sosyal Medya

Dr. Yerebakan YouTube Kanalı

8 Haziran 2015 İyi Fikir Tek Parça

Halit Yerebakan

Yayınlanma:

,

Dr. Yerebakan YouTube Kanalı

Ayak Mantarı için Doğal Tarifler

Halit Yerebakan

Yayınlanma:

,

Ayak mantarı için doğal tarifler

Ayak Mantarı İçin Doğal Tarifler

Ayak mantarı birçok insanda görülen bir cilt problemidir. Mantarlar, karanlık bölgeleri seven, nemli ve sıcak ortamlarda üreyen mikroorganizmalardır. Bu açıdan ayakkabının içi mantarın üreyebilmesi açısından oldukça elverişli bir ortamdır. Kapalı, hava almayan dar ayakkabıların uzun süre giyilmesi, duştan sonra ayağın tam kurulanmaması ve sürekli terleme mantarın oluşması için elverişli ortamı yaratır. Peki böyle bir probleminiz varsa ne yapmalısınız? Tabiki mutlaka bir cildiye uzmanına gözükmeniz gerekiyor. Ancak bazı durumlarda kendinizin uygulayabileceği doğal çözümler de var. Bu videomuzda ayak mantarı için doğal tarifler veriyoruz.

Ayrıca havuzlardan mantar bulaşabileceğini unutmayın. Konu ile ilgili yazımız için buraya tıklayabilirsiniz.

Videomuzu izledikten sonra YouTube sayfamıza abone olmayı unutmayın lütfen.

Devamını Oku...

Dr. Yerebakan YouTube Kanalı

Podoloji incelemesi

Halit Yerebakan

Yayınlanma:

,

podoloji

Dr. Halit Yerebakan Ayak Muayenesi Oldu! Padoloji İncelemesi

Konuklar: Deniz Yahçı ve Sevda Ekşioğlu

Podologları’ın; ayak sağlığıyla ilgili sorunlarda tanı koyma, gerektiğinde ilgili bir uzmana yönlendirme, hekimle işbirliği içerisinde hastaya tıbbi ayak bakımı uygulamasının yapılması ve hastanın ayak sağlığının korumasına yönelik gerekli bilgi ve beceriye sahip sağlık teknikerleridir. Dolayısı ile podoloji gerçek ayak sağlığı demek olup oldukça önemlidir.

Sizleri her gün ayakta durmanızı sağlayan ayaklarınıza bakımı sağlıkçı olmayan birine nasıl emanet edebilirsiniz? Ayak bakımı kuaförde pedikür bakımı değildir. İki branşı net bir şekilde ayırmak gerekir. Pek hoşunuza gitmeyebilir ancak yine de ayak muayenesi izlemek isterseniz videomuza buyrun. Bugün konu mankeni benim.

Ayak sağlığı ile ilgili bir başka yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku...

Dr. Yerebakan YouTube Kanalı

Cilt Neden Kırışır – Deney

Halit Yerebakan

Yayınlanma:

,

cilt neden kırışır

Cilt Neden Kırışır – Deney

Bölüm detaylı açıklaması : Bu videomuzda cilt neden kırışır sorusuna deney ile cevap vermeye çalıştık. En önemli estetik kaygılarımızdan ve hatta yaşlanmayla birlikte artan dertlerimizden biri olan kırışıklık anlatmak istedik. Aslında buradaki mesaj cildinizin ne kadar yıprandığı idi. Dolayısı ile bu videoyu izlerken aklınıza cildinize verdiğiniz hasarlar gelsin. Sigara bunların başında geliyor. Doğal kırışıklık karşıtı tarifler için kanalımıza abone olun, yakında sizlerle..

Sigarayı bırakmanız için önemli nedenlerin derlendiği basın bülteni web sitemizde. İlgili yazımızı ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca sağlıkla ilgili deneylerimizin ve videolarımızın bulunduğu YouTube sayfamıza abone olmayı unutmayın! YouTube sayfamıza erişmek için buraya tıklayabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Devamını Oku...

Öne Çıkanlar

www.dryerebakan.com Sadece bilgilendirme ve tıbbi tavsiye amaçlıdır, teşhis veya tedavi için bir alternatifi değildir. Doktorunuz yerine geçmeyi yada Doktorunuzun size uyguladığı tedavi yerine geçmeyi hedeflememektedir. Web sitesi içeriğinden dolaşan tüm kullanıcılar, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Kurallarını otomatik olarak kabul etmiş sayılır.

İletişim: info@dryerebakan.com

Copyright © 2017 DrYerebakan.com.