Dr. Halit Yerebakan ile Esra Harmanda’nın bu haftaki konukları arasında yer alan Doç. Dr. Serdar Dağ; alzheimer hastalığıyla başetmenin yollarını anlatacak. Alzheimer hastalığına yakalanmamak için alınması gereken önlemler konusunda izleyicileri bilgilendirecek olan Doç. Dr. Dağ, alzheimer hastalarına bakım tüyoları da verecek.

Alzheimer olmak… 75 yaşın üzerindeki her 3 kişiden 1’inin kaderi…  Bu hastalar günlerini nasıl geçiriyor, ne gibi zorluklar yaşıyor? Özel bakım evlerinde alzheimer hastalarının bir günü bu hafta “İyi Fikir”de

 Her türlü diyeti uygulayıp kilo veremiyor musunuz? Verdiğiniz kiloları sürekli geri mi alıyorsunuz? Diyet kavramını ortadan kaldıran, yepyeni bir beslenme sistemini Endokrinoloji Profesörü Taner Damcı açıklıyor.

Programın Uygulamalı Bölümünde gençlik iksiri mucize maskeler önerecek olan Biokozmetolog Pervin Bulgak, canlı yayında leke giderici maske ve yüz sarkmasını önleyen mucize masaj yapacak.

Mutfağınızdaki Eczane’ de bu hafta cildi güzelleştiren canlandırıcı iksiri Beslenme Uzmanı Nazlı Şişik açıklıyor.

Doğru bilenen yanlışlarla hayatınızı tehlikeye atmayın! Eğrisi Doğrusu Yarışmamıza katılın, sağlığınız ile ilgili doğruları öğrenin,  ücretsiz check up kazanın!

Sağlığa dair herşey bu programda!  Doktor Halit Yerebakan sizlerin sorularını cevaplamaya devam ediyor.

PAYLAŞ